Камера холодильна КХС180-55,95-6000-5500-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 55,95 м.куб |
| Товщина панелей | 180 мм |
| Довжина зовнішня | 6000 мм |
| Ширина зовнішня | 5500 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5640 мм |
| Ширина внутрішня | 5140 мм |
| Висота внутрішня | 1930 мм |