Камера холодильна КХС180-54,96-5900-5500-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 54,96 м.куб |
| Товщина панелей | 180 мм |
| Довжина зовнішня | 5900 мм |
| Ширина зовнішня | 5500 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5540 мм |
| Ширина внутрішня | 5140 мм |
| Висота внутрішня | 1930 мм |