Камера холодильна КХС180-4,49-2400-1500-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 4,49 м.куб |
| Товщина панелей | 180 мм |
| Довжина зовнішня | 2400 мм |
| Ширина зовнішня | 1500 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 2040 мм |
| Ширина внутрішня | 1140 мм |
| Висота внутрішня | 1930 мм |