Камера холодильна КХС180-4,27-2300-1500-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 4,27 м.куб |
| Товщина панелей | 180 мм |
| Довжина зовнішня | 2300 мм |
| Ширина зовнішня | 1500 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 1940 мм |
| Ширина внутрішня | 1140 мм |
| Висота внутрішня | 1930 мм |