Камера холодильна КХС180-4,25-2700-1300-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 4,25 м.куб |
| Товщина панелей | 180 мм |
| Довжина зовнішня | 2700 мм |
| Ширина зовнішня | 1300 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 2340 мм |
| Ширина внутрішня | 940 мм |
| Висота внутрішня | 1930 мм |