Камера холодильна КХС180-2,43-1700-1300-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 2,43 м.куб |
| Товщина панелей | 180 мм |
| Довжина зовнішня | 1700 мм |
| Ширина зовнішня | 1300 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 1340 мм |
| Ширина внутрішня | 940 мм |
| Висота внутрішня | 1930 мм |