Камера холодильна КХС180-2,25-1600-1300-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 2,25 м.куб |
| Товщина панелей | 180 мм |
| Довжина зовнішня | 1600 мм |
| Ширина зовнішня | 1300 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 1240 мм |
| Ширина внутрішня | 940 мм |
| Висота внутрішня | 1930 мм |