Камера холодильна КХС180-1,85-1500-1200-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 1,85 м.куб |
| Товщина панелей | 180 мм |
| Довжина зовнішня | 1500 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 1140 мм |
| Ширина внутрішня | 840 мм |
| Висота внутрішня | 1930 мм |