Камера холодильна КХС150Н-9,95-5300-1300-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 9,95 м.куб |
| Товщина панелей | 150 мм |
| Довжина зовнішня | 5300 мм |
| Ширина зовнішня | 1300 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5000 мм |
| Ширина внутрішня | 1000 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |