Камера холодильна КХС150Н-9,07-6000-1100-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 9,07 м.куб |
| Товщина панелей | 150 мм |
| Довжина зовнішня | 6000 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5700 мм |
| Ширина внутрішня | 800 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |