Камера холодильна КХС150Н-8,96-4800-1300-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 8,96 м.куб |
| Товщина панелей | 150 мм |
| Довжина зовнішня | 4800 мм |
| Ширина зовнішня | 1300 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 4500 мм |
| Ширина внутрішня | 1000 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |