Камера холодильна КХС150Н-61,25-6000-5700-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 61,25 м.куб |
| Товщина панелей | 150 мм |
| Довжина зовнішня | 6000 мм |
| Ширина зовнішня | 5700 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5700 мм |
| Ширина внутрішня | 5400 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |