Камера холодильна КХС150Н-60,18-5900-5700-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 60,18 м.куб |
| Товщина панелей | 150 мм |
| Довжина зовнішня | 5900 мм |
| Ширина зовнішня | 5700 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5600 мм |
| Ширина внутрішня | 5400 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |