Камера холодильна КХС150Н-60,12-6000-5600-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 60,12 м.куб |
| Товщина панелей | 150 мм |
| Довжина зовнішня | 6000 мм |
| Ширина зовнішня | 5600 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5700 мм |
| Ширина внутрішня | 5300 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |