Камера холодильна КХС150Н-59,06-5900-5600-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 59,06 м.куб |
| Товщина панелей | 150 мм |
| Довжина зовнішня | 5900 мм |
| Ширина зовнішня | 5600 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5600 мм |
| Ширина внутрішня | 5300 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |