Камера холодильна КХС150Н-56,83-5900-5400-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 56,83 м.куб |
| Товщина панелей | 150 мм |
| Довжина зовнішня | 5900 мм |
| Ширина зовнішня | 5400 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5600 мм |
| Ширина внутрішня | 5100 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |