Камера холодильна КХС150Н-55,82-5800-5400-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 55,82 м.куб |
| Товщина панелей | 150 мм |
| Довжина зовнішня | 5800 мм |
| Ширина зовнішня | 5400 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5500 мм |
| Ширина внутрішня | 5100 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |