Камера холодильна КХС150Н-54,73-5800-5300-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 54,73 м.куб |
| Товщина панелей | 150 мм |
| Довжина зовнішня | 5800 мм |
| Ширина зовнішня | 5300 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5500 мм |
| Ширина внутрішня | 5000 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |