Камера холодильна КХС150Н-47,76-5300-5100-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 47,76 м.куб |
| Товщина панелей | 150 мм |
| Довжина зовнішня | 5300 мм |
| Ширина зовнішня | 5100 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5000 мм |
| Ширина внутрішня | 4800 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |