Камера холодильна КХС150Н-46,77-5300-5000-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 46,77 м.куб |
| Товщина панелей | 150 мм |
| Довжина зовнішня | 5300 мм |
| Ширина зовнішня | 5000 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5000 мм |
| Ширина внутрішня | 4700 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |