Камера холодильна КХС150Н-4,18-2400-1300-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 4,18 м.куб |
| Товщина панелей | 150 мм |
| Довжина зовнішня | 2400 мм |
| Ширина зовнішня | 1300 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 2100 мм |
| Ширина внутрішня | 1000 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |