Камера холодильна КХС150Н-2,23-1700-1100-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 2,23 м.куб |
| Товщина панелей | 150 мм |
| Довжина зовнішня | 1700 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 1400 мм |
| Ширина внутрішня | 800 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |