Камера холодильна КХС150-7,16-4300-1200-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 7,16 м.куб |
| Товщина панелей | 150 мм |
| Довжина зовнішня | 4300 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 4000 мм |
| Ширина внутрішня | 900 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |