Камера холодильна КХС150-63,52-6000-5900-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 63,52 м.куб |
| Товщина панелей | 150 мм |
| Довжина зовнішня | 6000 мм |
| Ширина зовнішня | 5900 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5700 мм |
| Ширина внутрішня | 5600 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |