Камера холодильна КХС150-6,81-4100-1200-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 6,81 м.куб |
| Товщина панелей | 150 мм |
| Довжина зовнішня | 4100 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 3800 мм |
| Ширина внутрішня | 900 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |