Камера холодильна КХС150-6,57-3600-1300-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 6,57 м.куб |
| Товщина панелей | 150 мм |
| Довжина зовнішня | 3600 мм |
| Ширина зовнішня | 1300 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 3300 мм |
| Ширина внутрішня | 1000 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |