Камера холодильна КХС150-59,1-5800-5700-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 59,1 м.куб |
| Товщина панелей | 150 мм |
| Довжина зовнішня | 5800 мм |
| Ширина зовнішня | 5700 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5500 мм |
| Ширина внутрішня | 5400 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |