Камера холодильна КХС150-57,95-5900-5500-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 57,95 м.куб |
| Товщина панелей | 150 мм |
| Довжина зовнішня | 5900 мм |
| Ширина зовнішня | 5500 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5600 мм |
| Ширина внутрішня | 5200 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |