Камера холодильна КХС150-5,77-3200-1300-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 5,77 м.куб |
| Товщина панелей | 150 мм |
| Довжина зовнішня | 3200 мм |
| Ширина зовнішня | 1300 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 2900 мм |
| Ширина внутрішня | 1000 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |