Камера холодильна КХС150-5,37-3300-1200-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 5,37 м.куб |
| Товщина панелей | 150 мм |
| Довжина зовнішня | 3300 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 3000 мм |
| Ширина внутрішня | 900 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |