Камера холодильна КХС150-49,73-5400-5200-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 49,73 м.куб |
| Товщина панелей | 150 мм |
| Довжина зовнішня | 5400 мм |
| Ширина зовнішня | 5200 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5100 мм |
| Ширина внутрішня | 4900 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |