Камера холодильна КХС150-2,69-1800-1200-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 2,69 м.куб |
| Товщина панелей | 150 мм |
| Довжина зовнішня | 1800 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 1500 мм |
| Ширина внутрішня | 900 мм |
| Висота внутрішня | 1990 мм |