Камера холодильна КХС120Н-9,69-4700-1300-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 9,69 м.куб |
| Товщина панелей | 120 мм |
| Довжина зовнішня | 4700 мм |
| Ширина зовнішня | 1300 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 4460 мм |
| Ширина внутрішня | 1060 мм |
| Висота внутрішня | 2050 мм |