Камера холодильна КХС120Н-9,27-5500-1100-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 9,27 м.куб |
| Товщина панелей | 120 мм |
| Довжина зовнішня | 5500 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5260 мм |
| Ширина внутрішня | 860 мм |
| Висота внутрішня | 2050 мм |