Камера холодильна КХС120Н-7,4-4000-1200-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 7,4 м.куб |
| Товщина панелей | 120 мм |
| Довжина зовнішня | 4000 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 3760 мм |
| Ширина внутрішня | 960 мм |
| Висота внутрішня | 2050 мм |