Камера холодильна КХС120Н-61,09-5800-5600-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 61,09 м.куб |
| Товщина панелей | 120 мм |
| Довжина зовнішня | 5800 мм |
| Ширина зовнішня | 5600 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5560 мм |
| Ширина внутрішня | 5360 мм |
| Висота внутрішня | 2050 мм |