Камера холодильна КХС120Н-55,6-5600-5300-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 55,6 м.куб |
| Товщина панелей | 120 мм |
| Довжина зовнішня | 5600 мм |
| Ширина зовнішня | 5300 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5360 мм |
| Ширина внутрішня | 5060 мм |
| Висота внутрішня | 2050 мм |