Камера холодильна КХС120Н-51,33-5500-5000-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 51,33 м.куб |
| Товщина панелей | 120 мм |
| Довжина зовнішня | 5500 мм |
| Ширина зовнішня | 5000 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5260 мм |
| Ширина внутрішня | 4760 мм |
| Висота внутрішня | 2050 мм |