Камера холодильна КХС120Н-50,41-5300-5100-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 50,41 м.куб |
| Товщина панелей | 120 мм |
| Довжина зовнішня | 5300 мм |
| Ширина зовнішня | 5100 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5060 мм |
| Ширина внутрішня | 4860 мм |
| Висота внутрішня | 2050 мм |