Камера холодильна КХС120Н-5,04-3100-1100-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 5,04 м.куб |
| Товщина панелей | 120 мм |
| Довжина зовнішня | 3100 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 2860 мм |
| Ширина внутрішня | 860 мм |
| Висота внутрішня | 2050 мм |