Камера холодильна КХС120Н-45,47-5000-4900-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 45,47 м.куб |
| Товщина панелей | 120 мм |
| Довжина зовнішня | 5000 мм |
| Ширина зовнішня | 4900 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 4760 мм |
| Ширина внутрішня | 4660 мм |
| Висота внутрішня | 2050 мм |