Камера холодильна КХС120Н-4,64-2600-1200-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 4,64 м.куб |
| Товщина панелей | 120 мм |
| Довжина зовнішня | 2600 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 2360 мм |
| Ширина внутрішня | 960 мм |
| Висота внутрішня | 2050 мм |