Камера холодильна КХС120Н-3,46-2200-1100-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 3,46 м.куб |
| Товщина панелей | 120 мм |
| Довжина зовнішня | 2200 мм |
| Ширина зовнішня | 1100 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 1960 мм |
| Ширина внутрішня | 860 мм |
| Висота внутрішня | 2050 мм |