Камера холодильна КХС120Н-3,39-1800-1300-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 3,39 м.куб |
| Товщина панелей | 120 мм |
| Довжина зовнішня | 1800 мм |
| Ширина зовнішня | 1300 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 1560 мм |
| Ширина внутрішня | 1060 мм |
| Висота внутрішня | 2050 мм |