Камера холодильна КХС120Н-17,88-3400-3000-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 17,88 м.куб |
| Товщина панелей | 120 мм |
| Довжина зовнішня | 3400 мм |
| Ширина зовнішня | 3000 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 3160 мм |
| Ширина внутрішня | 2760 мм |
| Висота внутрішня | 2050 мм |