Камера холодильна КХС120-9,37-5000-1200-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 9,37 м.куб |
| Товщина панелей | 120 мм |
| Довжина зовнішня | 5000 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 4760 мм |
| Ширина внутрішня | 960 мм |
| Висота внутрішня | 2050 мм |