Камера холодильна КХС120-6,61-3600-1200-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 6,61 м.куб |
| Товщина панелей | 120 мм |
| Довжина зовнішня | 3600 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 3360 мм |
| Ширина внутрішня | 960 мм |
| Висота внутрішня | 2050 мм |