Камера холодильна КХС120-6,42-3500-1200-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 6,42 м.куб |
| Товщина панелей | 120 мм |
| Довжина зовнішня | 3500 мм |
| Ширина зовнішня | 1200 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 3260 мм |
| Ширина внутрішня | 960 мм |
| Висота внутрішня | 2050 мм |