Камера холодильна КХС120-59,99-5700-5600-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 59,99 м.куб |
| Товщина панелей | 120 мм |
| Довжина зовнішня | 5700 мм |
| Ширина зовнішня | 5600 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5460 мм |
| Ширина внутрішня | 5360 мм |
| Висота внутрішня | 2050 мм |