Камера холодильна КХС120-47,68-5700-4500-2300
Технічні характеристики
| Об `єм | 47,68 м.куб |
| Товщина панелей | 120 мм |
| Довжина зовнішня | 5700 мм |
| Ширина зовнішня | 4500 мм |
| Висота зовнішня | 2300 мм |
| Довжина внутрішня | 5460 мм |
| Ширина внутрішня | 4260 мм |
| Висота внутрішня | 2050 мм |